Chirikli

14 лют.
Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Міжнародна Благодійна Організація «Ромський Жіночий Фонд «Чіріклі»

Фонд «Чіріклі», що у перекладі з ромської мови означає «пташка»,  було започатковано у 1997 році. Початком  роботи фонду була діяльність його засновниць у Жіночій Раді при Ромській Асоціації в місті Ізмаїлі, яка опікувалася питаннями соціального захисту етнічних ромів у регіоні.

З того часу й до сьогодення засновницями фонду подолано важкий шлях від невеличкої регіональної команди аматорів до сучасного колективу професіоналів-однодумців, проведено безліч тренінгів, круглих столів та конференцій, та багато людей повернуто до активного громадського життя.

У 2003 році, під час проведення під егідою Ради Європи міжнародної конференції про дискримінацію ромських жінок було прийнято рішення про створення на теренах України Міжнародної Благодійної організації, яка б опікувалася питаннями координації  діяльності у сфері захисту прав ромських жінок, забезпечення гідного життя української ромської громади. Так у 2004 році ми отримали статус Міжнародної благодійної організації «Ромський жіночий Фонд «Чіріклі».

Опубліковано в Про фонд
Детальніше в цій категорії:
Завдання фонду »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі