Chirikli

08 груд.
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Прес-анонс. Тематична зустріч «Підходи до інтеграції і захисту прав ромів за участі органів місцевого самоврядування і громадських організацій» (Київ)

У Києві 9 грудня пройде зустріч «Підходи до інтеграції і захисту прав ромів за участі органів місцевого самоврядування і громадських організацій». Під час заходу представники ромських НУО та державних інституцій обговорять проміжні результати проектів, спрямованих на зниження рівня дискримінації ромської нацменшини та сприяння їх інтеграції у суспільство.

Метою заходу є проаналізувати виявлені випадки дискримінації ромів, продемонструвати приклади найбільш ефективних методів її запобігання, а також разом відпрацювати механізми ефективного реагування на випадки дискримінації ромської нацменшини у різних сферах життя.

На прикладі проектів, підтриманих Міжнародним фондом «Відродження», учасники зустрічі зокрема представлять зібрані дані щодо дискримінації ромів та наведуть приклади власних напрацювань задля інтеграції ромів із залученням органів місцевого самоврядування.

Структура заходу:

І. Сесія №1. Презентація роботи МБО «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» за проектом «Посилення можливостей програми ромських соціально-медичних посередників в Україні» за підтримки МФ «Відродження».

Під час сесії пройдуть відкриті дискусії:

  1. «Подолання дискримінації ромів – головний крок на шлях до інтеграції ромів»
  2. «Забезпечення сталості програми посередників: соціальне замовлення на їхні послуги, включення до місцевих соціальних програм».

ІІ. Сесія №2. Презентація роботи Коаліції ромських НУО «Стратегія 2020» в рамках реалізації проекту «Адвокація і вдосконалення ромської політики на місцевому рівні», результати діяльності Коаліції за підтримки МФ «Відродження».

Під час сесії будуть обговорені наступні питання:

  1. Роль і можливості децентралізації для національних меншин, підходи до інтеграції ромів із залученням органів місцевого самоврядування.
  1. Реалізація Ромської стратегії в умовах децентралізації, просування політик і програм щодо ромів.

ІІІ. Презентація посібника «Державна політика щодо ромів та Реформа децентралізації:   взаємозв’язки, можливості, проблеми та шляхи їх вирішення».

Спікери:

ІннаПідлуська – заступник директора Міжнародного фонду «Відродження».

Ольга Жмурко - директорка Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» .

Земфіра Кондур – віце-президентка МБФ «Чіріклі», представниця міжвідомчої координаційної комісії з питань виконання Ромської стратегії при Кабінеті Міністрів України.      

Володимир Кондур - голова Коаліції «Стратегія 2020».

Андрій Юраш - директор департаменту у справах релігій та національностей Міністерство культури України.

Лариса Кобелянська – експертка МБО «Чіріклі».

Максим Джум - ромський медіатор.

Серед учасників зустрічі також: представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства соціальної політики України, Коаліції ромських експертів та представники ромської громади.

Час заходу: 9 грудня 2016 року.

Місце проведення: м. Київ, готель «Русь», вул. Госпітальна,4, зал «Київ».

Контакти: МБФ «Чіріклі», Земфіра Кондур - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Коаліція Ромських НУО, Володимир Кондур - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі