Chirikli

13 лист.
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ромське населення потребує інтенсивнішої інтеграції в українське суспільство

12 листопада у Кіровоградській міській раді було проведено засідання круглого столу на тему «Взаємодія органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій щодо утворення належних умов для захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини».

Робота круглого столу відбувалася під головуванням начальника відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради Людмили Дорохіної. Серед учасників були Земфіра Кондур, віце-президент Міжнародної благодійної організації «Ромський жіночий фонд «Чіріклі», Наталя Костюк – представник проекту впровадження ромського посередництва програми ЄС та РЄ «ROMED”, що є частиною розділу «Захист прав людини» Плану дій Ради Європи для України. Також на заході були присутні керівники міських установ, громадських організацій, правоохоронних органів, управління юстиції, центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і представники ромського населення.
Учасники  круглого  столу розглянули різні аспекти  співпраці органів міської влади,  правоохоронних органів,  громадських організацій  щодо поліпшення організації вільнішого доступу ромського населення до послуг соціального, освітнього, медичного і юридичного спрямування, а також супроводу ромських сімей в отриманні та поновленні документів про особу (паспорт, свідоцтво про народження).
У ході засідання були напрацьовані конкретні пропозиції щодо спільного плану дій із подальшої інтеграції ромської національної меншини в українське суспільство.

Опубліковано в Новини
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі